خانه / اجتماعی

اجتماعی

اشکال از ماست نه از دولت ما…

هنگامی که به سخنان بزرگان، در تاریخ معاصر توجه می کنیم به این نکته مهم پی می بریم که در این کشور همت، توان و خواست مردم از اهمیت بالائی برخوردار است و این مساله را بدین دلیل اشاره می داریم که ما اکثر اشکال ها را به دولت و مجریان بعضی دستگاه ها می گیریم در حالی که این طور به نظر می رسد، اشکال در ما و در نوع خواسته های ماست.

ادامه نوشته »

هوشیار باشید! مقابله ی با اسلام، دلیل براندازی حکومت ها شد.

در انهدام و از بین رفتن دولت ها و حکومت ها، آن چیزی که کاملا مشخص و پر واضح است، افراط در سرپیچی ها و گردن کشی ها از دستورات و راهنمودهای مدبرانه و دلسوزانه ی اسلام است. اگر آگاهانه و هوشیارانه بااین مساله روبرو شویم این را به خوبی متوجه خواهیم شد که گوش به حرف شیطان دادن، انسان را به عقب می کشاند، البته ممکن است مدتی بتوان به شیوه ی خود ادامه داد ولی موقتی است و عاقبتی جز ذلت و ننگ در پی نخواهد داشت.

ادامه نوشته »

حرکت انقلاب نمی ایستد، همانطور که ساخت موشک ها نایستاد.

همان گونه که به یاد داریم تمامی حرکت های اسلامی از هزاروچهارصد سال پیش با رهنمود انبیا و امامان با هر سنگ اندازی از طرف سست عنصران به پیش رفته و تا قیام مهدی موعود عجل الله نیز با امامت ولی فقیه ادامه خواهد یافت.

ادامه نوشته »

کاری که بر اساس نظام اسلامی انجام می گیرد انتقاد دارد و لا غیر.

اغلب در محیط های مجازی و سایت های طرفداران انقلاب اسلامی و نظام مقدس، مشاهده می شود که به نحوه ی عملکرد مجریان بعضی دستگاه ها انتقاد می شود در حالی که با این شیوه کار کردن های مشهود آنان جای انتقاد نمی ماند زیرا آن ها راهی را در پیش گرفته اند که در اصل نه به حفظ نظام اسلامی شبیه است و نه از حفظ عزت و اموال و سرمایه های ملی بوئی به مشام می رسد.

ادامه نوشته »

قوه ی قضا با کسی تعارف دارد !!!

خانواده یکی از عناصر اصلی تاثیر گذار در تربیت کودک است. نبود تربیت بجا در محیط خانواده سبب می شود، فرزندان به جامعه تحمیل شوند. با ورود فرزند فاقد تربیت خانوادگی به جامعه، اوضاع رنگ دیگر به خود می گیرد.

ادامه نوشته »

دختران شما بمانند و دختران ما زنده به گور شوند؟

تمرد و گردن کشی از نصایح پیر و مرشد، تاکی؟ نوامیس ما تکه تکه شده زیر گور روند و نوامیس شما زیر سایه ی آمریکا و انگلیس روزگار بگذرانند؟ با لباس اسلام سودجوئی تا کی؟ لباسی که از آن دو سطحش را نیز نمی دانید ! مدام پی در پی باسوادان را بی سواد، اسلام عمل کرده ها را بی اسلام، دلسوزان و زحمت کشان را مانند خود و اعضای خود ناقابل می شمارید؟ چه می خواهید !!! بر ما مسجل است .

ادامه نوشته »

پناه بر خدا از خُرده علم داران …

امان از روزی که ادعای علمی را کنیم که جز کلمات و جملاتی محدود از آن را نیاموخته باشیم و واویلا بر روزی که این علم، علم اسلامی و تاریخ انبیای خدا باشد که دیگر تیشه به ریشه اسلام و نظام خواهد زد .

ادامه نوشته »

مسابقه ی بی بند وباری می گذاریم !!!

وقتی نظم عبور و مرور در جاده ها محترم است، عفت و پاکدامنی نیز در خیابان ها و ادارات و دانشگاه ها و ... که مجامع عمومی هستند نیز محترم و حائز اهمیت است . اگر انسان نسبت به خود و ارزش های خود معرفت و شناخت داشته باشد آزادی را دوری از هواهای نفسانی معنا می کند نه اسارت و در بند بودن . اسلام ما آزادی را در درجه ی اول آزاد شدن انسان از هواهای نفسانی و در درجه ی بعدی، آزادی از زیر یوق استعمار بیان می کند .

ادامه نوشته »

دم از دوستی با ما نزنید که فریب کاری عاقبت ندارد .

آمریکا هیچ گاه دوست ما نبوده و نخواهد بود، او سال ها عزیزان ما را به شکنجه گاه ها راهی کرد و رهبر انقلاب ما را سال های طولانی از وطن دور نگه داشت، او سال هاست که از هر حرکتی جهت نفوذ در کشور و انهدام ما فروگذار نکرده است .

ادامه نوشته »

اصل، اسلام است و والسلام .

یاد آیت الله شهید، مقتدرجمهوری اسلامی ایران، دکتر سید محمد بهشتی زنده باد . آنچه ارزش است و برای ما ماندگار، اسلام است و اسلام است و اسلام ...ملت مسلمان ایران، حفظ هویت اسلامی مهم است، جوانان، مومنان، میان سالان، متخصصان مومن، باایمانان مقتدر، منزوی نشوید و در خود فرو نروید که اسلام و پایداری آن به شما نیازمند است و به دفاع از اسلام بپاخیزید، زیرا که مسیولیت ماندگاری این نظام مقدس اسلامی باشماست .

ادامه نوشته »

اخلاق چیست

اخلاق مجموعه ای از صفات روحی و باطنی انسان هاست که به صورت اعمال و رفتاری که از خلقیات درونی انسان ناشی می شود ، بروز پیدا می کند . اخلاق علمی است که به گواه تاریخ ، در بهبود روابط انسان با خدا و اعضای جامعه بسیار نقش آفرین و تاثیر گذار است .

ادامه نوشته »

کتاب مدیریت دانش و عملکرد سازمان

این کتاب در هشت فصل تدوین گردید، و هدف از این کتاب رابطه ابزار مدیریت دانش با عملکرد شرکتی در تهران می‌باشد. در این کتاب از چهار فرضیه شناسایی دانش، تولید دانش، توزیع دانش و کاربرد دانش استفاده شده است. در فصل پنج کلیات کتاب شامل بیان مسئله، ضرورت کتاب، سوالات کتاب، …

ادامه نوشته »

کتاب بهبود کیفیت خدمات و رضایت مشتریان

کتاب حاضر با هدف نقش بهبود کیفیت خدمات بر میزان رضایت مشتریان با استفاده از روش تحقیق توصیفی از نوع پیمایشی انجام شده است. جامعه آماری در کتاب حاضر شامل کلیه کارکنان و مشتریان در یکی ازشرکت های شهر تهران بودند. شيوه سازماندهي کتاب حاضر بصورت زیر می‌باشد: این کتاب به دو بخش …

ادامه نوشته »