خانه / مذهبی

مذهبی

کریمه ی دو عالم، خوش آمدید.

هم‌سخنِ خلوتِ تنهای من! دخترِ خورشید و مسیحای من! مریم قدّیسه‌یِ آلِ علی! سیّده‌یِ نسلِ زلالِ علی! کوثری از سلسله‌ی حیدری، پاره‌ای از عصمتِ پیغمبری شیفتگانت به طواف آمدند، در «حرم ستر عفاف» آمدند.

ادامه نوشته »

هوشیار باشید! مقابله ی با اسلام، دلیل براندازی حکومت ها شد.

در انهدام و از بین رفتن دولت ها و حکومت ها، آن چیزی که کاملا مشخص و پر واضح است، افراط در سرپیچی ها و گردن کشی ها از دستورات و راهنمودهای مدبرانه و دلسوزانه ی اسلام است. اگر آگاهانه و هوشیارانه بااین مساله روبرو شویم این را به خوبی متوجه خواهیم شد که گوش به حرف شیطان دادن، انسان را به عقب می کشاند، البته ممکن است مدتی بتوان به شیوه ی خود ادامه داد ولی موقتی است و عاقبتی جز ذلت و ننگ در پی نخواهد داشت.

ادامه نوشته »

کاری که بر اساس نظام اسلامی انجام می گیرد انتقاد دارد و لا غیر.

اغلب در محیط های مجازی و سایت های طرفداران انقلاب اسلامی و نظام مقدس، مشاهده می شود که به نحوه ی عملکرد مجریان بعضی دستگاه ها انتقاد می شود در حالی که با این شیوه کار کردن های مشهود آنان جای انتقاد نمی ماند زیرا آن ها راهی را در پیش گرفته اند که در اصل نه به حفظ نظام اسلامی شبیه است و نه از حفظ عزت و اموال و سرمایه های ملی بوئی به مشام می رسد.

ادامه نوشته »

دختران شما بمانند و دختران ما زنده به گور شوند؟

تمرد و گردن کشی از نصایح پیر و مرشد، تاکی؟ نوامیس ما تکه تکه شده زیر گور روند و نوامیس شما زیر سایه ی آمریکا و انگلیس روزگار بگذرانند؟ با لباس اسلام سودجوئی تا کی؟ لباسی که از آن دو سطحش را نیز نمی دانید ! مدام پی در پی باسوادان را بی سواد، اسلام عمل کرده ها را بی اسلام، دلسوزان و زحمت کشان را مانند خود و اعضای خود ناقابل می شمارید؟ چه می خواهید !!! بر ما مسجل است .

ادامه نوشته »

مسابقه ی بی بند وباری می گذاریم !!!

وقتی نظم عبور و مرور در جاده ها محترم است، عفت و پاکدامنی نیز در خیابان ها و ادارات و دانشگاه ها و ... که مجامع عمومی هستند نیز محترم و حائز اهمیت است . اگر انسان نسبت به خود و ارزش های خود معرفت و شناخت داشته باشد آزادی را دوری از هواهای نفسانی معنا می کند نه اسارت و در بند بودن . اسلام ما آزادی را در درجه ی اول آزاد شدن انسان از هواهای نفسانی و در درجه ی بعدی، آزادی از زیر یوق استعمار بیان می کند .

ادامه نوشته »

اصل، اسلام است و والسلام .

یاد آیت الله شهید، مقتدرجمهوری اسلامی ایران، دکتر سید محمد بهشتی زنده باد . آنچه ارزش است و برای ما ماندگار، اسلام است و اسلام است و اسلام ...ملت مسلمان ایران، حفظ هویت اسلامی مهم است، جوانان، مومنان، میان سالان، متخصصان مومن، باایمانان مقتدر، منزوی نشوید و در خود فرو نروید که اسلام و پایداری آن به شما نیازمند است و به دفاع از اسلام بپاخیزید، زیرا که مسیولیت ماندگاری این نظام مقدس اسلامی باشماست .

ادامه نوشته »