خانه / سیاسی

سیاسی

اشکال از ماست نه از دولت ما…

هنگامی که به سخنان بزرگان، در تاریخ معاصر توجه می کنیم به این نکته مهم پی می بریم که در این کشور همت، توان و خواست مردم از اهمیت بالائی برخوردار است و این مساله را بدین دلیل اشاره می داریم که ما اکثر اشکال ها را به دولت و مجریان بعضی دستگاه ها می گیریم در حالی که این طور به نظر می رسد، اشکال در ما و در نوع خواسته های ماست.

ادامه نوشته »

هوشیار باشید! مقابله ی با اسلام، دلیل براندازی حکومت ها شد.

در انهدام و از بین رفتن دولت ها و حکومت ها، آن چیزی که کاملا مشخص و پر واضح است، افراط در سرپیچی ها و گردن کشی ها از دستورات و راهنمودهای مدبرانه و دلسوزانه ی اسلام است. اگر آگاهانه و هوشیارانه بااین مساله روبرو شویم این را به خوبی متوجه خواهیم شد که گوش به حرف شیطان دادن، انسان را به عقب می کشاند، البته ممکن است مدتی بتوان به شیوه ی خود ادامه داد ولی موقتی است و عاقبتی جز ذلت و ننگ در پی نخواهد داشت.

ادامه نوشته »

حرکت انقلاب نمی ایستد، همانطور که ساخت موشک ها نایستاد.

همان گونه که به یاد داریم تمامی حرکت های اسلامی از هزاروچهارصد سال پیش با رهنمود انبیا و امامان با هر سنگ اندازی از طرف سست عنصران به پیش رفته و تا قیام مهدی موعود عجل الله نیز با امامت ولی فقیه ادامه خواهد یافت.

ادامه نوشته »

کاری که بر اساس نظام اسلامی انجام می گیرد انتقاد دارد و لا غیر.

اغلب در محیط های مجازی و سایت های طرفداران انقلاب اسلامی و نظام مقدس، مشاهده می شود که به نحوه ی عملکرد مجریان بعضی دستگاه ها انتقاد می شود در حالی که با این شیوه کار کردن های مشهود آنان جای انتقاد نمی ماند زیرا آن ها راهی را در پیش گرفته اند که در اصل نه به حفظ نظام اسلامی شبیه است و نه از حفظ عزت و اموال و سرمایه های ملی بوئی به مشام می رسد.

ادامه نوشته »

سندِ مقام و منصب ها ، سندی ابدی است !!!

مقام و منصب ها، حکم خداوند نیستند که نتوان آن ها را ملغی کرده و یا واگذار نمود، روی صحبت ما با صاحب منصبان است. به نظر شما، اخبارهای شرم آوری که هرروز فساد مالی جدیدی را به گوش ما می رسانند گویای چه چیز است ؟ به فرمایش امیر مومنان علی علیه السلام: اگر این میز ماندنی بود به شما نمی رسید!

ادامه نوشته »

قوه ی قضا با کسی تعارف دارد !!!

خانواده یکی از عناصر اصلی تاثیر گذار در تربیت کودک است. نبود تربیت بجا در محیط خانواده سبب می شود، فرزندان به جامعه تحمیل شوند. با ورود فرزند فاقد تربیت خانوادگی به جامعه، اوضاع رنگ دیگر به خود می گیرد.

ادامه نوشته »

بر خلاف دوستان ولائیمان، دعا کردیم که رای بیاورد .

روزی را به یاد می آوریم که بخاطر انتخابات غوغائی در کشور بر پا بود . افرادی متعدد از دو طرف، از مدل های مختلف رفتاری، در حال تکاپو بودند . یک عده با رعایت شئونات و منزلت پی گیر خواسته خود بودند و عده ای دیگر هم، روی هر چه بد اخلاقی بود را سفید کردند .

ادامه نوشته »

دم از دوستی با ما نزنید که فریب کاری عاقبت ندارد .

آمریکا هیچ گاه دوست ما نبوده و نخواهد بود، او سال ها عزیزان ما را به شکنجه گاه ها راهی کرد و رهبر انقلاب ما را سال های طولانی از وطن دور نگه داشت، او سال هاست که از هر حرکتی جهت نفوذ در کشور و انهدام ما فروگذار نکرده است .

ادامه نوشته »