خانه / تاریخی / حسین،حسین گفتن سرزبانی نباشد

حسین،حسین گفتن سرزبانی نباشد

آن چنان که محرز است ما تنها با ادامه دادن راه حسین علیه السلام می توانیم زنده بمانیم .
ما به نام و راه حسین پیش خواهیم رفت، باید به اقتدار حسین علیه السلام عمل کرد .
یاد شهید بزرگ حضرت آیت الله سید محمد بهشتی عزیز زنده باد که تاکید براین مهم را از ایشان شنیده ایم که ما باید بر محورهای اصلی اسلام تاکید داشته باشیم در حالی که الان بینش های الحادی و کفرآمیز در رنگ شرقی و غربی وجود دارد،باید محورهای ضداسلام و بیگانه را موضع گیری کنید .
ملت ما می دانند که با دشمنان اسلام باید تعارف نداشته و برخورد انقلابی داشته باشند و این لازمه اش برخوردهای اخلاقی، ریزه کاری های اخلاقی و مراقبت آن را می طلبد .
خط مشی ما کاملا روشن است و ابهامی هم وجود ندارد اسلام به ما یاد داده است دروغ نگوییم، تهمت نزنیم، حتی در مورد دشمن هم دروغ نگفته و تهمت نزنیم ، نسبت به آنان بدگویی نکنیم ، فحاشی و برخوردهای زشت نداشته باشیم.
ما می توانیم داغ و کوبنده صحبت کنیم ولی عفیف و تمیز، زیرا که این بهتر می تواند ما را در این آوردگاه دنیا کمک کند .
پایبندی به موازین اسلام توصیه دین ما است که ملت شریف ما به اصل عالی صداقت، راستی، پاکی، رعایت عفت کلام در نوشته ها و گفته ها باید پایبند به راه حقیقت باشند و مطمین باشید اگردیگران در مورد ما غیر ازاین عمل کنند که متاسفانه و صد افسوس عمل می کنند ، ما هویت نورانی و پر فروغ اسلامی مان را حتی با پیروزی معامله نخواهیم کرد زیرا که پیرو همان امامیم که با وجود قدرت و توانایی با دشمن معامله نکرد و این عملکرد مقتدرانه ی حضرت، اسلام را تاقیام مهدی موعود پیش خواهد برد .

علی ان نصرالله قریب

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *