خانه / دسته‌بندی نشده / استعمار، از طریق اقتصاد وارد می شود.

استعمار، از طریق اقتصاد وارد می شود.

استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ( پیروزی بدون جنگ )

حفظ انقلاب اسلامی ما با پافشاری بر روی استقلال است که ماندگار خواهد بود .
در قدیم، ما توانستیم با قوای استقلال از زیر بار سلطه بیرون بیاییم و خاری شویم برچشم مستعمرین .
برخی معتقدند که باید جهانی سازی کنیم ، پس استقلال باید کنار گذاشته شود در حالی که جهانی سازی منافاتی با استقلال ما نخواهد داشت البته اگر جهانی شدن به معنای واقعی صورت گیرد .

ما برای استحکام نظام نیاز به خود کفایی و خود پوششی داریم ، اگر امروز سلام دهیم، فردا بایستی آنها را تعارف به درون پایه های کشور کنیم و این موضوع با مصالح نظام همخوانی نخواهد داشت که موجب تسلط غریبه در مآمن ما نیز می شود .
به فرمایش جناب دکتر عباسی گرامی : عزت به معنای نفوذ ناپذیری است، در مساله نفوذ ، دغدغه صرفا در نافذ نیست بلکه در منفذهایی است که در پیکره فرهنگ ، سیاست و اقتصاد ماست .
ما در طول این سال ها این جمله را بسیار شنیده ایم، ما را با آن صدا زدند که :امت حزب الله و شهید پرور…

پس صدا می زنیم، امت حزب الله و شهید پرور، هوشیار باشیدکه عزت ما در استقلال ماست، عفت ما در استقلال ماست، جمع گرم خانواده ی ما در استقلال ماست، فرزندان پاک و متقی در راه اسلام در استقلال ماست، شعار ما در استقلال ماست .
هیهات من الذله …

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

رهیافتی بر مهندسی رفتار در سازمان ها

یکی از طرح های مهمی که به عنوان راهبرد فرهنگی در سال های اخیر بدان توجه شده است، اجرای طرح مدیریت رفتار صحیح و برخورد مناسب با مشتری است، جامعه ای از سرمایه ی اجتماعی بهره مند است که مردم آن در مراودات با یکدیگر و در ارتباط با سازمان ها از سهولت، سادگی و انعطاف بسیار بالائی بهره مند باشند. به همین منظور دلائل وقوع و راهکارهائی را جهت پیشگیری اعلام داشته ایم که به عنوان مقاله ایی در سایت مدیریت درمان استان قم به انتشار رسیده است .علاقمندان می توانند مطالب ذکر شده را بصورت کامل در این سایت ملاحظه فرمایند.dqom.tamin.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *