خانه / دسته‌بندی نشده / استعمار، از طریق اقتصاد وارد می شود.

استعمار، از طریق اقتصاد وارد می شود.

استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی ( پیروزی بدون جنگ )

حفظ انقلاب اسلامی ما با پافشاری بر روی استقلال است که ماندگار خواهد بود .
در قدیم، ما توانستیم با قوای استقلال از زیر بار سلطه بیرون بیاییم و خاری شویم برچشم مستعمرین .
برخی معتقدند که باید جهانی سازی کنیم ، پس استقلال باید کنار گذاشته شود در حالی که جهانی سازی منافاتی با استقلال ما نخواهد داشت البته اگر جهانی شدن به معنای واقعی صورت گیرد .

ما برای استحکام نظام نیاز به خود کفایی و خود پوششی داریم ، اگر امروز سلام دهیم، فردا بایستی آنها را تعارف به درون پایه های کشور کنیم و این موضوع با مصالح نظام همخوانی نخواهد داشت که موجب تسلط غریبه در مآمن ما نیز می شود .
به فرمایش جناب دکتر عباسی گرامی : عزت به معنای نفوذ ناپذیری است، در مساله نفوذ ، دغدغه صرفا در نافذ نیست بلکه در منفذهایی است که در پیکره فرهنگ ، سیاست و اقتصاد ماست .
ما در طول این سال ها این جمله را بسیار شنیده ایم، ما را با آن صدا زدند که :امت حزب الله و شهید پرور…

پس صدا می زنیم، امت حزب الله و شهید پرور، هوشیار باشیدکه عزت ما در استقلال ماست، عفت ما در استقلال ماست، جمع گرم خانواده ی ما در استقلال ماست، فرزندان پاک و متقی در راه اسلام در استقلال ماست، شعار ما در استقلال ماست .
هیهات من الذله …

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *