خانه / اجتماعی / دم از دوستی با ما نزنید که فریب کاری عاقبت ندارد .

دم از دوستی با ما نزنید که فریب کاری عاقبت ندارد .

آمریکا هیچ گاه دوست ما نبوده و نخواهد بود، او سال ها عزیزان ما را به شکنجه گاه ها راهی کرد و رهبر انقلاب ما را سال های طولانی از وطن دور نگه داشت، او سال هاست که از هر حرکتی جهت نفوذ در کشور و انهدام ما فروگذار نکرده است .

به هر شیوه و نیرنگ، با هر چهره و دغل کاری به ما ضربه زده است، استعمارگر که هدف را تغییر نمی دهد شیوه ی نفوذش را تغییر می دهد که این بر هیچ انسان عاقلی پوشیده نیست .

هر انسان کاوشگری با مراجعه ی دقیق و صحیح خواهد توانست به معماهای پی در پی نیرنگ بازی های استعمارگران پی ببرد .

شهید ارزشمند، حضرت آیت الله بهشتی که رحمت خداوند بر او باد به همین امر اشاره داشتند که آمریکا، قصد دارد ما را به انواع و اقسام مختلف فریب دهد ماهستیم که نباید فریب او را بخوریم، نباید خود را فریب دهیم که شاید دست از استعمارگری برداشته باشد.

این کمال ساده لوحی و خود فریبی است .

امت حزب الله به هوش باشید مسلمانی که نماز می خواند و جهاد را فراموش کرده و اسلامش تک بعدی است و یا به عناوین مختلفی به ابعاد انقلابمان نمی اندیشد و امر رهبر را زمین می گذارد،این طور دشمن را در آغوش خود می فشرد و منابع ارزشمند و زحمت کشیده ی ما را تقدیم آن ها می کند، آیا برای پابرجایی نظام اسلامی تلاش می کند یا بحث، چیز دیگری است ؟؟

این را یقین داشته باشید که با باج دادن و فروش سرمایه ها و عزت مسلمانان، هرگز به چشم نخواهیم آمد و آنها روز به روز وقیحانه تر پرده دری خواهند کرد و پای در خانه هایمان خواهند نهاد .

آن ها کور دلانی هستند که فقط منافع شخصی خود را در نظر می گیرند نه ما و کشور و از همه مهمتر باورها و اعتقادات ما را …

ای امت مسلمانی که انقلاب اسلامی را خواستید بدانید چه کردید و چه می خواستید تا از هدف اصلی خود باز نمانید ان شا الله

 

 

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

رهیافتی بر مهندسی رفتار در سازمان ها

یکی از طرح های مهمی که به عنوان راهبرد فرهنگی در سال های اخیر بدان توجه شده است، اجرای طرح مدیریت رفتار صحیح و برخورد مناسب با مشتری است، جامعه ای از سرمایه ی اجتماعی بهره مند است که مردم آن در مراودات با یکدیگر و در ارتباط با سازمان ها از سهولت، سادگی و انعطاف بسیار بالائی بهره مند باشند. به همین منظور دلائل وقوع و راهکارهائی را جهت پیشگیری اعلام داشته ایم که به عنوان مقاله ایی در سایت مدیریت درمان استان قم به انتشار رسیده است .علاقمندان می توانند مطالب ذکر شده را بصورت کامل در این سایت ملاحظه فرمایند.dqom.tamin.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *