خانه / اجتماعی / دم از دوستی با ما نزنید که فریب کاری عاقبت ندارد .

دم از دوستی با ما نزنید که فریب کاری عاقبت ندارد .

آمریکا هیچ گاه دوست ما نبوده و نخواهد بود، او سال ها عزیزان ما را به شکنجه گاه ها راهی کرد و رهبر انقلاب ما را سال های طولانی از وطن دور نگه داشت، او سال هاست که از هر حرکتی جهت نفوذ در کشور و انهدام ما فروگذار نکرده است .

به هر شیوه و نیرنگ، با هر چهره و دغل کاری به ما ضربه زده است، استعمارگر که هدف را تغییر نمی دهد شیوه ی نفوذش را تغییر می دهد که این بر هیچ انسان عاقلی پوشیده نیست .

هر انسان کاوشگری با مراجعه ی دقیق و صحیح خواهد توانست به معماهای پی در پی نیرنگ بازی های استعمارگران پی ببرد .

شهید ارزشمند، حضرت آیت الله بهشتی که رحمت خداوند بر او باد به همین امر اشاره داشتند که آمریکا، قصد دارد ما را به انواع و اقسام مختلف فریب دهد ماهستیم که نباید فریب او را بخوریم، نباید خود را فریب دهیم که شاید دست از استعمارگری برداشته باشد.

این کمال ساده لوحی و خود فریبی است .

امت حزب الله به هوش باشید مسلمانی که نماز می خواند و جهاد را فراموش کرده و اسلامش تک بعدی است و یا به عناوین مختلفی به ابعاد انقلابمان نمی اندیشد و امر رهبر را زمین می گذارد،این طور دشمن را در آغوش خود می فشرد و منابع ارزشمند و زحمت کشیده ی ما را تقدیم آن ها می کند، آیا برای پابرجایی نظام اسلامی تلاش می کند یا بحث، چیز دیگری است ؟؟

این را یقین داشته باشید که با باج دادن و فروش سرمایه ها و عزت مسلمانان، هرگز به چشم نخواهیم آمد و آنها روز به روز وقیحانه تر پرده دری خواهند کرد و پای در خانه هایمان خواهند نهاد .

آن ها کور دلانی هستند که فقط منافع شخصی خود را در نظر می گیرند نه ما و کشور و از همه مهمتر باورها و اعتقادات ما را …

ای امت مسلمانی که انقلاب اسلامی را خواستید بدانید چه کردید و چه می خواستید تا از هدف اصلی خود باز نمانید ان شا الله

 

 

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *