خانه / دسته‌بندی نشده / کتاب مدیریت زنجیره تامین سبز و عملکرد سازمان

کتاب مدیریت زنجیره تامین سبز و عملکرد سازمان

این کتاب با هدف بررسی رابطه بین مدیریت زنجیره تامین سبز مشتری محور و عملکرد سازمانی صنایع، به منظور ارائه راهکارهایی جهت بهبود عملکرد شرکت‌ها در سال 1395 صورت گرفت. اين تحقيق از نظر هدف، کاربردي و از لحاظ روش گردآوري داده­ها توصيفي و از نوع همبستگي بود. جامعه آماري شامل کلیه مدیران عالی و مدیران و کارشناسان دخیل در امور بازاریابی و صادرات شاغل در صنایع فلزی می باشد .

 

شيوه سازماندهي کتاب حاضر به‌صورت زیر می‌باشد.

این کتاب به دو بخش فصول آموزشی و فصول پژوهشی تقسیم خواهد شد. بخش اول شامل مباحث آموزشی در زمینه اقدامات ناجا می‌باشد. فصول آموزشی شامل هفت فصل: اقدامات ناجا، عملیات روانی، امنیت، بحران، ارزش و محرومیت، شاخصه‌های بحران و مدیریت بحران می‌باشد. در بخش دوم اقدامات ناجا در مدیریت حوادث پس از انتخابات سال 88 بررسی خواهد شد. فصول پژوهشی شامل پنج فصل: کلیات، پیشینه، روش، تجزیه و تحلیل داده‌ها، نتیجه‌گیری و پیشنهادها می‌باشد.

آدرس خرید کتاب:  mojak.ir

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *