خانه / اجتماعی / دختران شما بمانند و دختران ما زنده به گور شوند؟

دختران شما بمانند و دختران ما زنده به گور شوند؟

تمرد و گردن کشی از نصایح پیر و مرشد، تاکی؟

نوامیس ما تکه تکه شده زیر گور روند و نوامیس شما زیر سایه ی آمریکا و انگلیس روزگار بگذرانند؟؟؟

با لباس اسلام سودجوئی تا کی؟ لباسی که از آن دو سطحش را نیز نمی دانید ! مدام پی در پی باسوادان را بی سواد، اسلام عمل کرده ها را بی اسلام، دلسوزان و زحمت کشان را مانند خود و اعضای خود ناقابل می شمارید؟ چه می خواهید !!!  بر ما مسجل است .

کج دار و مریز رفتار کردن و شتر سواری بدین گونه عاقبت ندارد. اطرافیان شما صدقه سر شهدای سپاه ماندند و با نفس گرم و باصلابت خمینی و خامنه ای حفظه الله ایستاده اند و از شما مقام می گیرند و از کنارش شکم از آتش پر می کنند، بعد دختران و پسران ما آرزوی یک لقمه سیررا به خواب ببرند و گاهی هتک حرمت شده به گور بروند ؟

چه بی شرمانه نام علی مرتضی را می آورید، چه با جسارت نام حسین ابن علی را به زبان جاری می کنید در حالی که شما از هدف و سیاست امیر و فرزندانش برداشتی چون ابلهان دارید .

علی که شما می گوئید کیست؟ نمی شناسیمش؟ حسینی را که می نامید کیست ؟

علی ما گرسنه سنگ به شکم می گذاشت و تن به ذلت نمی داد، با دشمن مذاکره نمی داشت و دل به دل نامرد نمی نهاد، حسین ما نیز فرزند دلاور امیرمان، نصیحت کنان، متذکرانه، اسلامش را تبلیغ می کرد نه مبادله  .

به کجا می روید ای اهل شام؟

مذاکره را فقط شما می دانید و بس!!!

آیا می دانید بین مذاکره با انسان صفتان و خوک صفتان در چیست ؟

انسان عاقل، خوب می داند که مذاکره با انسان صفتان، اگر نفعی نداشته باشد ضرری هم در پی نخواهد داشت ولی این را خوب می داند که با خوک هم نشین شدن اورا که نفع نمی رساند بلکه لجن مال نیز خواهد کرد .

آمریکا برای ما حکم خوک را دارد، لجن مالی او نظام ما را به تباهی و نابودی می کشاند نفوذ او همه گونه است . روباهی است حیله گر که هر روز بایک لباس و آرایش جلو می آید .

ظاهر مطلب این را می رساند که شما خواستار همین هستید و این ظلمی علنی به ملت است.

ظلمی که منافق می کند او را زنده به گور خواهد کرد .

درباره ی دکتر سعیده جعفری راد

دکتر سعیده جعفری راد دکتری تخصصی مدیریت دولتی تصمیم گیری و خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

معادلات جاهلانه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *