خانه / اجتماعی / حرکت انقلاب نمی ایستد، همانطور که ساخت موشک ها نایستاد.

حرکت انقلاب نمی ایستد، همانطور که ساخت موشک ها نایستاد.

همان گونه که به یاد داریم تمامی حرکت های اسلامی از هزاروچهارصد سال پیش با رهنمود انبیا و امامان با هر سنگ اندازی از طرف سست عنصران به پیش رفته و تا قیام مهدی موعود عجل الله نیز با امامت ولی فقیه ادامه خواهد یافت. اما مساله ای را که در اینجا باید خاطر نشان کرد این است که نیرویهای انقلابی باید بیش از  پیش مراقب تحریف ها، افراطی گری های غیر انقلابی، نفوذ دشمن در افکار، ایده ، راه و روش ها باشد.

دشمن این را مطمئن باشد که انقلابیون مستدام ایستاده اند اما نهفته اند، همچنانکه وسائل نظامی ما پنهان است و به امر فرمانده در موقع معین خودنمائی خواهند کرد. به یاد داریم که خمینی کبیر رحمه الله فرمودند: فرزندان من در شکم مادرانشان و در سلب پدرانشان هستند و تمامی این ها قابل ظهور است ولی به دلیل شرارت اشرار و در امان ماندن آن ها از فاش نمودن آنان پرهیز می شود، تاموعد معین .
یاد شهید بزرگوار دکتر بهشتی زنده باد که فرمودند: این حرکت با شتاب در جریان است، حتی اگر مارا نابود کنید …
اینجا می توان این مطلب را اذعان داشت که حرکت انقلاب، همیشه نیاز به های و هوی ندارد گاهی هم بصورت نرم و بدون سروصدا به پیش خواهد رفت به مدد الهی.

اللهم اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره واجعلنا من المستشهدین بین یدیه…

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *