خانه / اجتماعی / حرکت انقلاب نمی ایستد، همانطور که ساخت موشک ها نایستاد.

حرکت انقلاب نمی ایستد، همانطور که ساخت موشک ها نایستاد.

همان گونه که به یاد داریم تمامی حرکت های اسلامی از هزاروچهارصد سال پیش با رهنمود انبیا و امامان با هر سنگ اندازی از طرف سست عنصران به پیش رفته و تا قیام مهدی موعود عجل الله نیز با امامت ولی فقیه ادامه خواهد یافت. اما مساله ای را که در اینجا باید خاطر نشان کرد این است که نیرویهای انقلابی باید بیش از  پیش مراقب تحریف ها، افراطی گری های غیر انقلابی، نفوذ دشمن در افکار، ایده ، راه و روش ها باشد.

دشمن این را مطمئن باشد که انقلابیون مستدام ایستاده اند اما نهفته اند، همچنانکه وسائل نظامی ما پنهان است و به امر فرمانده در موقع معین خودنمائی خواهند کرد. به یاد داریم که خمینی کبیر رحمه الله فرمودند: فرزندان من در شکم مادرانشان و در سلب پدرانشان هستند و تمامی این ها قابل ظهور است ولی به دلیل شرارت اشرار و در امان ماندن آن ها از فاش نمودن آنان پرهیز می شود، تاموعد معین .
یاد شهید بزرگوار دکتر بهشتی زنده باد که فرمودند: این حرکت با شتاب در جریان است، حتی اگر مارا نابود کنید …
اینجا می توان این مطلب را اذعان داشت که حرکت انقلاب، همیشه نیاز به های و هوی ندارد گاهی هم بصورت نرم و بدون سروصدا به پیش خواهد رفت به مدد الهی.

اللهم اجعلنا من خیر اعوانه و انصاره واجعلنا من المستشهدین بین یدیه…

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

رهیافتی بر مهندسی رفتار در سازمان ها

یکی از طرح های مهمی که به عنوان راهبرد فرهنگی در سال های اخیر بدان توجه شده است، اجرای طرح مدیریت رفتار صحیح و برخورد مناسب با مشتری است، جامعه ای از سرمایه ی اجتماعی بهره مند است که مردم آن در مراودات با یکدیگر و در ارتباط با سازمان ها از سهولت، سادگی و انعطاف بسیار بالائی بهره مند باشند. به همین منظور دلائل وقوع و راهکارهائی را جهت پیشگیری اعلام داشته ایم که به عنوان مقاله ایی در سایت مدیریت درمان استان قم به انتشار رسیده است .علاقمندان می توانند مطالب ذکر شده را بصورت کامل در این سایت ملاحظه فرمایند.dqom.tamin.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *