خانه / دسته‌بندی نشده / شاکله ی نظام، جناح پذیر نیست.

شاکله ی نظام، جناح پذیر نیست.

انسان با دو بال علم و عقل به کمال می رسد، اگر یکی از این دو بال ناقص رشد کند و یا اصلا رشد نکند به انسانی ناقص الخلقه مبدل می شود و بسیار دیده می شود که بسیاری از رفتارهای اجتماعی ما با حساب و کتاب دقیق انجام نمی گیرد و با همین بی حسابی روی آن ها اسم گذاشته و با القاب هائی همچون جناح راست و چپ و یا به معنای دیگری که اصلاح طلب و اصول گرا نام دارد، جلو می رود.
خط مشی انتخابی ما ارتباطی درست با اصل این هدف ها ندارد و بیشتر به سمت تخریب مملکت و نظام، پیش رفته تا اینکه به بهبود کاری در کشور بینجامد.
ما بجای بهره گیری و بهره وری از قدرت سیاسی و تحقق نهادهای اجتماعی، آن هم در جهت پیشرفت اهداف نظام اسلامی و برچیده نمودن فقر از دامان این کشور و بدون توجه به جلوگیری از بی عدالتی و سرقت اموال مردم، به محافظت از آبروی ملت و ملیت خود نیز نمی پردازیم.
متاسفانه متمرکز بر مقام و اسم و القاب پوچی هستیم که سر و ته آن جز بیچارگی و واماندگی چیزی در بر نخواهد داشت.

بنابر این باید هوشیارانه و مقتدرانه و به دور از غرور و خود خواهی، جهت حفظ نظام، مراقب نفاق افکنی ها و تجزیه افراد این ملت باشیم تا خطر بیش از این ما را تهدید نکند. از اینکه هر کدام تلاش کنیم و یا تشویق شویم که به سمت و سوئی جدای از هم رفته و از این تفرقه شادمان باشیم، پرهیز کنیم که صلاح در این نیست، زیرا با این اعمال قدرت کشور متزلزل می شود.
خوب می دانیم که اهداف بزرگ با اتحاد و هم افزائی به مرحله ی ظهور رسیده اند.
انقلاب اسلامی ما با اشک فقرا و امید آنان به خون های ریخته شده شکل گرفته است، باید از این امر به جدیت مراقبت نمود.
خداوند ما را در حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی یاری فرماید. آمین

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *