خانه / دسته‌بندی نشده / برای چه آمده ایم!!!

برای چه آمده ایم!!!

همان طور که از نظریات فلاسفه و اندیشمندان و عرفای اسلامی برداشت می توان کرد، پی بردن به وجود و علل وجودی ما، یکی از بزرگترین دلایل بر عاقبت بخیری انسان هاست، زیرا درک عمیق و پی بردن به علل بودن، راه سخت و دشوار زندگی دنیا را آسان خواهد نمود.
زمانی که در خود کند و کاو کنیم و تلاشمان بر این باشد که بفهمیم از چه هستیم و به کجا آمده و به کجا خواهیم رفت، مطمئنا خیلی از اشتباهات و خطاها را انجام نخواهیم داد.
ما روزی چند بار از خداوند راه مستقیم را طلب می کنیم، مسلم است هنگامی که با درک عمیق به این جملات، توجه و استمرار بورزیم از شر آفت های زمانه در امان خواهیم بود و زندگی بی گرهی پیدا خواهیم کرد، نگرانی های بی خودی و زود گذر را کمتر خواهیم داشت، به مسائل دنیوی کمتر معطوف خواهیم شد و راه روشن را در جاده ی دیگری جستجو نخواهیم نمود.
توجه به خود و زندگی خود، از محسنات این طرز تفکر است، تمرکز بر روی زندگی شخصی و پرهیز از هر نوع بدی و تلا ش بر خوب بودن و بی آزاری نسبت به دیگری، باعث پیشرفت در مسیر مستقیم خواهد شد که این مهم، با هیچ راه و روش دیگری قابل دستیابی نخواهد بود.
عمر کوتاه و فرصت بسیار اندک است، دقت و تلاش و پرهیز را فراوان باید نمود.
خداوند ما را جزو صالحین قرار دهد.آمین.

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

رهیافتی بر مهندسی رفتار در سازمان ها

یکی از طرح های مهمی که به عنوان راهبرد فرهنگی در سال های اخیر بدان توجه شده است، اجرای طرح مدیریت رفتار صحیح و برخورد مناسب با مشتری است، جامعه ای از سرمایه ی اجتماعی بهره مند است که مردم آن در مراودات با یکدیگر و در ارتباط با سازمان ها از سهولت، سادگی و انعطاف بسیار بالائی بهره مند باشند. به همین منظور دلائل وقوع و راهکارهائی را جهت پیشگیری اعلام داشته ایم که به عنوان مقاله ایی در سایت مدیریت درمان استان قم به انتشار رسیده است .علاقمندان می توانند مطالب ذکر شده را بصورت کامل در این سایت ملاحظه فرمایند.dqom.tamin.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *