خانه / دسته‌بندی نشده / عالمان با عمل؛ دلاوران دفاع مقدس (2)

عالمان با عمل؛ دلاوران دفاع مقدس (2)

شهید بزرگوار فکه، محمد حسین ثمری

هفته ی گرامیداشت بسیج بر همه ی دلاور مردان این ره گرامی باد.

فرازی از وصیت نامه ی دائی شهیدم، محمد حسین ثمری، فرزند امام جمعه ی فقید، حضرت آیت الله محمد جعفر ثمری و نوه ی بزرگوار محدث خبیر و دانشمند بصیر، حاج شیخ علی قرنی گلپایگانی رحمه الله علیه

«الهی ان اخذتنی بجرمی اخذتک بعفوک و ان اخذتنی بذنوبی اخذتک بمغفرتک»

«خدایا اگر مرا به جرمم گیری تو را به بخشایشت گیرم و اگر مرا به گناهانم گیری تورا به آمرزشت گیرم.»

باسلام و درود بی کران بر حضرت حجت ، امام عصر عجل الله و نائب برحق و پر استقامتش روح خدا، خمینی کبیر .

باسلام خدمت ارواح مطهر و پاک شهیدان از صدر اسلام تا کربلای خونین ایران و تمام خدمت گذاران و ایثارگران این نظام جمهوری، علی الخصوص ایران و جانبازان امت شهید پرور.

 امتی که چند سال است با ایثارگری و فداکاری خودتان، توانستید به این ابر جنایت کاران بفهمانید که چگونه ملتی هستید، اکنون هم وقت آن رسیده که به طور کامل دین خود را نسبت به این نظام الهی ادا نمائید .

تنها یک کار می تواند وفاداری شما رانسبت به این انقلاب نشان دهد و آن هم یاری کردن و تنها نگذاشتن رهبر است، در هر شرایط .

کوفیان با کار خود که در مقابل حسین بن علی علیه السلام انجام دادند خود را در جهان خوار و ذلیل کردند و به همه نشان دادند که چگونه امتی بودند ولی بعد نام حسین علیه السلام در جهان پیچید و آوائی طنین انداز در جهان انداخت.

آبروی اسلام، آبروی نظام جمهوری اسلامی، در حال حاضر جبهه هاست که باید گرم نگه داشته شود و امیدوارم که همان گونه که انجام وظیفه می کنید به همان منوال ادامه دهید .

در پایان از خانواده ی عزیزم می خواهم به برادر اسیرم به هنگام بازگشت، سلام مرا برسانند و قبر مرا در جائی قرار دهند که عزاداران ابا عبدالله یا از کنار آن و یا از روی قبرم بگذرند.

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *