خانه / اجتماعی / اصل، اسلام است و والسلام .

اصل، اسلام است و والسلام .

یاد آیت الله شهید، مقتدرجمهوری اسلامی ایران، دکتر سید محمد بهشتی زنده باد .
آنچه ارزش است و برای ما ماندگار، اسلام است و اسلام است و اسلام …
ملت مسلمان ایران، حفظ هویت اسلامی مهم است، جوانان، مومنان، میان سالان، متخصصان مومن، باایمانان مقتدر، منزوی نشوید و در خود فرو نروید که اسلام و پایداری آن به شما نیازمند است و به دفاع از اسلام بپاخیزید، زیرا که مسیولیت ماندگاری این نظام مقدس اسلامی باشماست .
فرد انقلابی در جمهوری اسلامی ایران، به معنای اصیل خود، کسی است که حرکتش بر مبنای اسلام باشد، در ایران اسلامی، انقلاب بدون اسلام معنایی ندارد و بدون آن این حرکت صرفا وطن پرستی است و هدف از انقلاب ما که انقلاب خمینی رحمه الله است این نبوده، اسلام در درجه اول اهمیت قرار دارد و ایران و وطن پرستی در درجه دوم ، که اگر حاضر نشوید و میدان را برای دیگران باز بگذارید، خط انقلاب اسلامی ما در خطر تحریف و دست برد قرار خواهد گرفت.
توجه داشته باشیم خط انقلاب اسلامی ما به یک بینش بالا و بصیرت نیازمند است .
با تهمت ها و بی راهه گفتن ها سر فرود نیاورید که حق همیشه پیروز است .
مذهبی های باعفت، فردای ما به دست عمل امروز ما ساخته می شود هم چنانکه امروز ما به دست دیروزمان ساخته شد و در این راه خون های ارزشمند زیادی برزمین ریخت .
خون تک تک شهدا باید زنده بماند آنان از بهترین و بابصیرت ترین بندگان و سرمایه های انقلاب اسلام بودند، همان طور که در تاریخ اسلام مشاهده می شود به نوعی فرزندان ایمه علیهم السلام را به شهادت رساندندتا اسلام زمین گیر شود، همین طورفرزندان انقلاب اسلامی را هم به نوعی با ترفند های گوناگون وقبیح، داخل و خارج کشور به ظاهر خودی و به وضوح غیر خودی ها به شهادت رساندندتا به این هدف ننگین برسند ولی چنانچه حزب خدا پیروز است به این خواست شوم نخواهند رسید .
علی ان حزب الله هم الغالبون …

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *