خانه / اجتماعی / کتاب مدیریت دانش و عملکرد سازمان

کتاب مدیریت دانش و عملکرد سازمان

این کتاب در هشت فصل تدوین گردید، و هدف از این کتاب رابطه ابزار مدیریت دانش با عملکرد شرکتی در تهران می‌باشد. در این کتاب از چهار فرضیه شناسایی دانش، تولید دانش، توزیع دانش و کاربرد دانش استفاده شده است. در فصل پنج کلیات کتاب شامل بیان مسئله، ضرورت کتاب، سوالات کتاب، فرضیات کتاب و اهداف ، مورد بررسی قرار گرفت. عمده‌ترین یافته‌های کتاب حاکی از آن بود که رابطه ابزار مدیریت دانش با عملکرد شرکتی در تهران معنا دار می‌باشد. لذا پیشنهاد می‌گردد که مدیران شرکت با ایجاد سرمایه‌گذاری لازم بستر مناسبی برای شناسایی دانش در جهت بالابردن عملکرد فراهم آورند و از تیم‌های ایجاد دانش حمایت کنند. پیشنهاد می‌گردد که مدیران با برگزاری جلسات منظم با کارکنان جهت تولید و توزیع دانش شرایط لازم را فراهم آورند.
شيوه سازماندهي کتاب حاضر بصورت زیر می‌باشد:
این کتاب به دو بخش فصول آموزشی و فصول پژوهشی تقسیم خواهد شد. بخش اول شامل مباحث آموزشی در زمینه مدیریت دانش و عملکرد شرکت می‌باشد. فصول آموزشی شامل هشت فصل: مدیریت دانش، ایجاد دانش، عملکرد، تاریخچه ارزیابی عملکرد،اهداف استانداردهای عملکردسطح عملکرد، نیاز آموزشی و پیشینه کتاب می‌باشد.

فصول پژوهشی شامل چهار فصل: کلیات، روش کتاب، تجزیه‌وتحلیل داده،بحث‌ونتیجه گیری می‌باشد.

آدرس خرید کتاب:  mojak.ir

درباره ی سعیده جعفری راد

رشته تحصیلی: دکتری تخصصی مدیریت دولتی گرایش خط مشی گذاری عمومی

همچنین ببینید

متانت با اطاعت، نجات از ذلت

همواره تاریخ و روزهای متفاوت در تاریخ ماندگار خواهند شد. روزهای سال، به طور طبیعی و به خودی خود همه مثل هم هستند؛ این انسانها، اراده‌‌‌‌‌ها و مجاهدتهاست که یک روزی را از میان روزهای دیگر برمی کشد و آن را مشخص می نماید، متمایز می کند و مثل یک پرچمی نگه می دارد تا راهنمای دیگران باشد. روز عاشورا - دهم محرم - فی نفسه با روزهای دیگر فرقی ندارد؛ این حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز جان می دهد، معنا می بخشد، او را تا عرش برین بالا می برد؛ این مجاهدت های یاران حسین بن علی (علیه السّلام) است که به این روز، اهمیت می بخشد.همواره در شرایط سخت است که تشخیص کار، دشوارتر می شود. البته خدای متعال همیشه با فرستادن راهنما و بینه حجت را تمام می کند. مثلا هر چند ما هلال شب اول ماه را نمی بینیم اما هلال وجود دارد و هست. باید چشم را باز کرده و با دقت نگاه کنیم و از تمامی امکانات استفاده نمائیم تا بتوانیم این حقیقت را که خداوند متعال در مقابل ما قرار داده است، ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *